Cześć!

Nazywam się Kacper Janczy

Już od jakiegoś czasu zajmuję się grafiką i chyba mi to wychodzi! Od 2020 roku tworzę strony internetowe i projekty graficzne zarówno dla mniejszych, jak i większych graczy w Polsce.

Może i nie mam 10 lat doświadczenia w branży, ale mam odwagę stworzyć coś niebanalnego, co zachwyci zarówno Ciebie, jak i Twoich potencjalnych klientów! Pracę nad Twoim projektem zawsze zaczynam od poznania bliżej Twoich potrzeb.

Obecnie współpracuję z dwoma dużymi graczami na ogólnopolskim i międzynarodowym rynku – InJoy Polska oraz VAPE Group, a także tworzę projekty jako freelancer. Oprócz działalności zawodowej, jestem uczniem I Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Tarnobrzegu, a także mentorem projektów społecznych realizowanych w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii. Moim obecnym celem życiowym jest zostanie prelegentem na jednym z TEDów.

A, no i mam 16 lat.

Zróbmy to razem!

Abym mógł poznać bliżej Twoje potrzeby, otrzymasz ode mnie indywidualny brief, na podstawie którego dowiem się, czego oczekujesz od naszej współpracy. Zaprezentuję Ci kilka pomysłów, a Ty wybierzesz ten jeden, który najbardziej spełni Twe oczekiwania.

Zajmuję się projektami graficznymi, realizacją stron internetowych oraz drukiem projektów, dzięki czemu możesz zlecić mi kompleksowe wykonanie Twojego projektu!

Szukasz czegoś innego?

Nie oferuję tego, czego szukasz? Nie martw się! Współpracuję również ze specjalistami z dziedziny grafiki komputerowej, składu DTP, obsługi mediów społecznościowych. A może potrzebujesz dziennikarzy, kogoś do kontaktu z mediami, czy architektów? Napisz do mnie, a z chęcią polecę Ci najlepszego specjalistę dostosowanego do Twoich potrzeb!

Napisz do mnie!

Poznaj mnie bliżej!

Mój profil znajdziesz również w serwisie LinkedIn. Poznasz tam m.in. moje doświadczenie zawodowe, wolontaryjne, sprawdzisz moje licencje i certyfikaty, a także odkryjesz moje osiągnięcia. Znajdziesz tam również referencje.