Nazywam się Kacper Janczy

Od 2020 roku tworzę strony internetowe i projekty graficzne zarówno dla mniejszych, jak i większych graczy w Polsce. Obecnie współpracuję z fundacją Zwolnieni z Teorii, a także tworzę projekty jako freelancer. Wcześniej miałem przyjemność pracować z dwoma dużymi graczami na ogólnopolskim i międzynarodowym rynku – InJoy Polska oraz VAPE Group. Oprócz działalności „zawodowej”, jestem uczniem I Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Tarnobrzegu. Moim obecnym celem życiowym jest zostanie prelegentem na jednym z TEDów. Uwielbiam przemawiać do ludzi i pić herbatkę – dlatego też widzisz mnie z tym pięknym kubkiem;)

W życiu kieruję się mottem „twórz tak, aby inni tworzyli stanowiska dla Ciebie”. Przede mną jeszcze długa droga, ale to właśnie z Tobą możemy stworzyć coś niebanalnego, co zachwyci zarówno Ciebie, jak i Twoich potencjalnych klientów! W końcu to co tworzę ma za zadanie uczyć, wzruszać, zachwycać. Albo jeśli wolisz – docere, movere, delectare 😉

Zróbmy to razem!

Abym mógł poznać bliżej Twoje potrzeby, otrzymasz ode mnie indywidualny brief, na podstawie którego dowiem się, czego oczekujesz od naszej współpracy. Zaprezentuję Ci kilka pomysłów, a Ty wybierzesz ten jeden, który najbardziej spełni Twe oczekiwania.

Zajmuję się projektami graficznymi, realizacją stron internetowych oraz drukiem projektów, dzięki czemu możesz zlecić mi kompleksowe wykonanie Twojego projektu!

Szukasz czegoś innego?

Nie oferuję tego, czego szukasz? Nie martw się! Współpracuję również ze specjalistami z dziedziny grafiki komputerowej, składu DTP, obsługi mediów społecznościowych oraz fotografem. A może potrzebujesz dziennikarzy, kogoś do kontaktu z mediami, czy architektów? Napisz do mnie, a z chęcią polecę Ci najlepszego specjalistę dostosowanego do Twoich potrzeb!

Napisz do mnie!

Poznaj mnie bliżej!

Mój profil znajdziesz również w serwisie LinkedIn. Poznasz tam m.in. moje doświadczenie zawodowe, wolontaryjne, sprawdzisz moje licencje i certyfikaty, a także odkryjesz moje osiągnięcia. Znajdziesz tam również referencje.

© Kacper Janczy 2022.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Cześć! Używam informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu ze strony internetowej. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.