#PoznajMYPodkarpackie

#PoznajMY
Podkarpackie

Logo, identyfikacja wizualna, strona internetowa | 2021-2022

brazowy_wilk_zwzt_BL

Brązowy Wilk 2022
dla najlepszego projektu społecznego w instytucji

zloty_wilk_nominacja_zwzt_BL

Nominacja do Złotego Wilka 2022
dla najlepszego projektu społecznego w Polsce

#PoznajMYPodkarpackie to druga edycja projektu #PoznajMYTarnobrzeg. Tym razem swoim zasięgiem objęto całe województwo.

W ramach projektu #PoznajMYPodkarpackie którym kierowałem, dotarliśmy do 339 813 odbiorców, zyskaliśmy 11 Partnerów i 24 wzmianki medialne. Promowaliśmy Geocaching, czyli grę polegającą na poszukiwaniu ukrytych skrytek. Naszym głównym celem było wyciągnięcie młodzieży z domów i pokazanie im ich okolicy na nowo.

(r)Ewolucja

Stworzenie nowego brandingu dla projektu to swego rodzaju rebranding #PoznajMYTarnobrzeg. Cała identyfikacja nawiązywała do poprzedniego projektu społecznego, ale miała zupełnie inny charakter.

Wyjątkowy branding

Poza tradycyjnymi elementami brandingu, powstały także gadżety z logo projektu – pieczątka czy pamiątkowe przypinki. Stworzyłem także reklamę wyświetlaną na ekranach LCD w Rzeszowie.

Ostra zieleń

I nie, nie chodzi tu o młodzieżówkę pewnej partii politycznej ;P. Aby cała identyfikacja była dynamiczna i trafiała do młodzieży, postawiłem na charakterystyczny kolor, wyróżniający się szczególnie na urządzeniach mobilnych. Dzięki temu zabiegowi bardzo trudno było przejść obojętnie obok postów w mediach społecznościowych projektu.

Cześć! Używam informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu ze strony internetowej. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.