#PoznajMYTarnobrzeg

#PoznajMY
Tarnobrzeg

Logo, identyfikacja wizualna, strona internetowa | 2020-2021

zloty_wilk_zwzt_BL

Złoty Wilk 2021
dla najlepszego projektu społecznego w Polsce w temacie Przestrzeń Miejska

#PoznajMYTarnobrzeg, to projekt społeczny który współtworzyłem wraz z wyjątkowymi osobami.

Chcieliśmy pokazać tarnobrzeskiej młodzieży, czym jest Geocaching i zachęcić ich do wyjścia sprzed ekranów w czasach pandemii. Nasze działania dotarły niemal do 30000 odbiorców, a projekt został wyróżniony przez prestiżową kapitułę Zwolnionych z Teorii tytułem Złotego Wilka dla najlepszego projektu społecznego w Polsce w kategorii Przestrzeń Miejska.

 

Proces kreatywny

Co kojarzy się z Tarnobrzegiem? Jaki charakterystyczny punkt spotkań zna zarówno młodzież, jak i starsi? Wybór padł na pomnik Bartosza Głowackiego.

Pełna identyfikacja

Jako kierownik projektu (i główny grafik) przygotowałem logo, identyfikację wizualną, plakaty, ulotki, naklejki itd. oraz stworzyłem stronę internetową. 

Dynamika projektu

Identyfikacja wizualna składała się z dynamicznie zmieniających rozmiar prostokątów oraz wyrazistych zdjęć, które dodawały dynamiki i charakteru do stonowanego tła

Cześć! Używam informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu ze strony internetowej. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.